BÜYÜKKAYACIK MAH. 7 NOLU SK. NO: 4/2 SELÇUKLU / KONYA
Tel: (0332) 342 48 05
Email: iletisim@konpak.com.tr

AR-GE Nedir?

Birim bünyesinde sektördeki ambalaj malzemeleri, teknolojileri ve teknikleri alanındaki yenilikler takip edilir ve uygulanması sağlanır. Ambalaj Ar-Ge, KONPAK Ambalaj’ın devam eden gelişimine en üst düzeyde katkı sağlamak için yenilikçi ambalaj çözümleri üretir.

Maksimum seviyede üretim, etkili bilgi akışı ve işbirliği sağlayabilmek için iç ve dış iş ortaklarıyla yakın ilişkiler ve iletişim kurar. Hızlı ve zamanında uygulamalar yapabilmek için etkili süreçler oluşturur. KONPAK Ambalaj Ar-Ge’de sürdürülebilir ürünler geliştirme hedefi, çevreye karşı olan sorumlulukla paralel olarak yürütülmektedir.

Kalite Kontrol

Piyasaya arz edilecek her ürünün, insan sağlığı, can ve mal güvenliği, hayvan ve bitki yaşam ve sağlığı, çevre ve tüketicinin korunması açısından asgari güvenlik koşullarını sağlıyoruz.

Güvenli ürün, normal kullanım koşullarında tüketiciler için risk taşımayan veya kabul edilebilir ölçülerde risk taşıyan ve yukarıda bahsedilen temel gerekler bakımından azami ölçüde koruma sağlayan ürünü ifade eder.

Gelişmeler için kayıt ol!

Yeni ürün ve duyurulardan habersiz kalmayın.
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Müşteri Hizmetleri
(0332) 342 48 05
Temsilcimiz ile online sistem üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.
İletişim
İletişim
BÜYÜKKAYACIK MAH. 7 NOLU SK. NO: 4/2 SELÇUKLU / KONYA
(0332) 342 48 05
iletisim@konpak.com.tr

Copyright © Konpak Ambalaj. Design and technology by Creatifabrika

× Live chat